NellFit • Chałwa kakaowa

NellFit • Chałwa kakaowa

Opis

Chodzisz czasem po domu i nie możesz sobie znaleźć miejsca, gdyż masz tak wielką ochotę na coś słodkiego? A czy jest w stanie Twoje pragnienie zaspokoić chałwa kakaowa Nelka? Jest to produkt w pełni naturalny, który w swoim składzie ma wyłącznie miód, sezam, orzechy arachidowe i kakao, dzięki czemu dostarcza całe pokłady energii. Wymieniony produkt to mnóstwo witamin, składników odżywczych, minerałów i kwasu linolowego, który pozytywnie wpływa na funkcjonowanie całego organizmu.

Zamawiając te produkty dla siebie i rodziny na stronie nellfit.pl należy pamiętać o tym, że muszą one być trzymane w lodówce, gdyż bez konserwantów wszystkie produkty szybciej się psują, zresztą jak wszystkie produkty zawierające w swoim składzie tłuszcz. 

Produkt ten nie tylko zaspokoi Twoje pragnienie zjedzenia czegoś słodkiego, ale także dostarczy Ci mnóstwa energii, którą możesz spożytkować na siłowni, podczas jazdy rowerem, czy prac w ogrodzie. Dokonując w tej firmie zakupu, możesz mieć pewność, że przechowywanie i przewóz oferowanych, zdrowych produktów odbywał się w warunkach chłodniczych.

Dodaj komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Również W Pobliżu:

Feromony Rank

Aleje Jerozolimskie 54

Warszawa

Zobacz

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

Bystrzycka 59

Warszawa

Zobacz

ElektronikaDomowa.pl

Elektoralna 9

Warszawa

Zobacz