Gugu Rabbit - Pomoce edukacyjne przedszkole

Gugu Rabbit - Pomoce edukacyjne przedszkole

Opis

Internetowy sklep z adresem gugurabbit.pl wyróżnia się bogatym asortymentem pomocy dydaktycznych i terapeutycznych do pracy z dziećmi. Produkty odpowiadają  na zróżnicowane potrzeby klientów – nauczycieli i psychologów, pochodzą od renomowanych producentów stosujących rygorystyczne procedury kontroli jakości, są dopracowane koncepcyjnie i wizualnie. Pomoce edukacyjne, które przedszkole zakupi, odznaczają się też trwałością i bezpieczeństwem.  Sklep ma stronę internetową ułatwiającą wyszukiwanie oraz rozbudowane metody płatności: przez PayU, karty płatnicze i przelewem bankowym.

W ofercie znajdują się między innymi kolorowanki, plansze edukacyjne, pomoce klamerkowe, etykiety do zeszytu i kalendarze. Bogaty wybór gier i plansz edukacyjnych pozwala na realizowanie koncepcji nauki przez zabawę.

Produkty są dopasowane do obowiązujących programów nauczania i pozwalają na wdrożenie zasad  nowoczesnej metodyki pracy z dzieckiem. Wszystkie produkty mają przystępne ceny, a wysyłka jest realizowana błyskawicznie. 

Dodaj komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Również W Pobliżu: