Pomoc drogowa - https://www.bmscar.pl

Pomoc drogowa - https://www.bmscar.pl

Opis

Kierowca, którego pojazd odmówił posłuszeństwa, może zadzwonić po pomoc drogową. Na stronie internetowej bmscar.pl znajdzie numer kontaktowy. Swoją ofertę przedstawiła na niej firma działająca w Zgorzelcu oraz w okolicy tej miejscowości. Na jej wsparcie można liczyć przez całą dobę (przyjmuje zgłoszenia 7 dni w tygodniu). Pracuje też w niedziele i święta. W ramach prowadzonej działalności prowadzi również wynajem samochodów osobowych oraz busów.

Firma jako pomoc drogowa w Zgorzelcu odholowuje pojazdy, które nie nadają się do tego, aby kontynuować nimi podróżowanie. Zgłaszają się do niej właściciele zarówno aut osobowych, jak i dostawczych. Specjaliści mogą na zlecenie przetransportować pojazd na lawecie np. do najbliższego warsztatu samochodowego. Jeżeli to możliwe, usuną drobną usterkę na miejscu zdarzenia.

Warto mieć w telefonie zapisany numer do pomocy drogowej. Umożliwi to szybką reakcję na problem w postaci unieruchomionego auta i zdecydowanie skróci czas oczekiwania na przyjazd fachowców.

Dodaj komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Również W Pobliżu:

LUPU s.c.

Słonimskiego 1

Wrocław

Zobacz

Olimp24 Rafał Klimek

Michałowskiego 4

Wałbrzych

Zobacz