Blackmagic davinci

Blackmagic davinci

Opis

Przy pomocy najnowszej technologii można dokonać profesjonalnej realizacji i edycji materiału wideo. Dostępne na stronie Cyfrowa Republika produkty renomowanych marek umożliwią nagranie obrazu w najwyższej jakości 4K, a także jego profesjonalną edycję przy pomocy specjalistycznego oprogramowania do kontroli i korekty kolorów.

Asortyment dostępny na stronie wyróżnia się funkcjonalnością i szerokimi możliwościami konfiguracji. Dostępne w katalogu kamery filmowe zadziwią niesamowitymi ujęciami, wydajną matrycą i profesjonalną jakością dźwięku. Firma posiada w swojej ofercie produkty zagranicznych marek zajmujących się m.in. produkcją akcesoriów fotograficznych, wytrzymałych akumulatorów idealnych, jako dodatkowe akcesorium do kamer filmowych, a także wydajnych, profesjonalnych narzędzi do montażu wideo i kompaktowych pulpitów do korekcji koloru Blackmagic DaVinci.

Zajrzyj na stronę, a w razie problemów z zamówieniem skontaktuj się z obsługą lub odwiedź sklep stacjonarny. Zaufaj firmie, która współpracowała ze stacjami telewizyjnymi, portalami internetowymi oraz wieloma instytucjami.  

Dodaj komentarz


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Również W Pobliżu:

Feromony Rank

Aleje Jerozolimskie 54

Warszawa

Zobacz

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

Bystrzycka 59

Warszawa

Zobacz

BISTROKEN

Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48

Warszawa

Zobacz